Modrý kostolík posielam do sveta

IMG_6854

IMG_6867

IMG_6872

Zdieľané

s

Fototriss del 217

Reklamy

9 thoughts on “Modrý kostolík posielam do sveta

 1. No ten je! Jak dort potažený mandlovou polevou. Proč to ? Přece jen je to trochu nezvyklé.
  Krásné ráno i cleý víkend! Já jdu do práce. V týdnu je tam moc rušno na to, abych vyřešila zapeklitý problém.

  1. Aj ja som tak zvykla kedysi robievať. Lepšie sa pracuje, keď je tam pokoj, keď nikto nevyrušuje. Tak nech tam nie si dlho a potom si uži aj ty pekný víkend.

  1. Je pekný hlavne za takého slnečného počasia, aké bolo aj včera. Neďaleko ho dopĺňa pekná secesná stavba gymnázia. Len keby tá bývalá nemocnica dostala nový šat a uplatnenie. Kostolík som tu už mala viackrát, ale teraz som objavila výmenu fotografií na tému kostoly a aj keď je to švédska stránka, pripojila som sa k téme. No zatiaľ tu okrem SR a ČR bola iba návšteva z Japonska.

 2. Modrý kostolík nesmie zostať nepovšimnutý ani mnou a čím viac naň pozerám, tým viac chápem tie páry, ktoré chceli uzavrieť manželstvo len v tomto kostolíku.

  1. Ľubi, to by malo byť to posledné, prečo sa tam ide niekto sobášiť….Však poznáš moje názory. No ako sa mi zdá, svet kostolík akosi nezaujal 😦

  2. Ľubica, u tých mladomanželských párov mnohokrát nešlo o kostol ako taký, ale o farára. Neviem ako je to teraz, ale v bývalom zriadení v tomto kostole slúžili liberálni kňazi, ktorí nenástojili na dogmatických predpisoch. A preto bol vychytený nielen na sobáše a aj krst.

 3. Jééé, ten je krásný. A je stejně krásný i je uvnitř, všechno je laděné do světlemodré a bílé, se zlatým zdobením. Kdybych věřila tomu, že se dá Bůh zavřít do kostela, řekla bych si, že v tomto se mu musí moc líbit.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s