Jeseň v kvetinárstve

IMGP7006

 

Reklamy

9 thoughts on “Jeseň v kvetinárstve

 1. Danielko, prohlédla jsem si několik posledních snímků. Všechny se mi moc líbí, díky nim poznám aspoň trochu Bratislavu.
  Posílám pozdrav a přeji krásné podzimní dny, … držím i palce, aby tě potkalo štěstí!
  Ahoj, Hanka

  1. Daniela, 14 rokov som pozerala z okna kancelárie práve na vývesný štít tohto kvetinárstva a od jari do jesene aj na jeho vonkajšiu výzdobu 🙂 Ale nie z toho okna, ktoré je vidieť, to moje bolo presne o poschodie vyššie (biela budova, prvé tri okná od zelenej budovy na druhom poschodí). Dnes je už kvetinárstiev, ktoré robia pekné kytice viac, ale neviem, či má niektoré takúto výzdobu pred obchodom. Títo majú šťastie v tom, na akej ulici sú umiestnení.

 2. …prvá predajňa bola pri bývalom Mliečnom bare a neskôr sa presťahovali na túto ulicu. Nechala som tam hodne firemných peňazí za krásne kytice. Peknú výzdobu na ulici majú aj kvetinárstva v Stupave a dokonca aj my máme krásne kvetinárstvo s veľmi šikovnou ako sa to teraz hovorí floristkou:-))

  1. Vidíš, máš pravdu. Prvé roky bola tá budova v rekonštrukcii. Zabudla som na to, keď boli v tom maličkom priestore, kde bola potom zmenáreň a teraz tam predávajú niečo do úst 🙂 Ozaj, chystáš sa na dni zelá?

 3. Ahoj Danielko, zkouším napsat komentář na tomto tvém blogu.
  Fotka je nádherná, podzim v květinářství s vřesem a dýněmi, navozuje opravdu tu pravou podzimní náladu. Obrázek je překrásný. 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s